Biuro rachunkowe Rzeszów

Księgowość na odległość?

Potrzebujesz profesjonalnie prowadzonej księgowości, ale nie chcesz jeździć do biura rachunkowego? Nie musisz. Współpraca z biurem rachunkowym na odległość to nie problem. Wszystkie drukowane dokumenty raz na miesiąc dostarczasz do naszej firmy partnerskiej. Faktury w formacie PDF po prostu wysyłasz mailem. Na koniec miesiąca w jednym mailu otrzymasz informacje o składkach ZUS i podatkach do zapłacenia. Internet to niesamowite narzędzie – używajmy go!

Pomoc

Z naszymi klientami cały czas utrzymujemy pełny kontakt telefoniczny i mailowy. Nawet w momencie konieczności pomocy na twoim komputerze, rówież wykonujemy to zdalnie. Mamy oprogramowanie, które pozawala w bezpieczny sposób, umówić się na sesję podczas, której nasz technik rozwiąże twój problem.

Wolę kontakt bezpośredni

Oczywiście, rozumiemy to. Na pewno spotkamy się aby ustalić zasady współpracy i podpisać umowę. Nasi pracownicy stale jeżdżą na delegacje do Rzeszowa. Wystarczy wcześniej się umówić spotkanie. Chętnie odwiedzimy twoją firmę i napijemy się dobrej kawy!