O nas

Naszym celem jest długoterminowy sukces, nie szybki zysk.

Świadczymy kompleksową obsługę finansową, księgową i podatkową oraz kadrowo-płacową dla małych i średnich podmiotów gospodarczych o każdym profilu działalności i formie prawnej.

Naszymi klientami są zarówno jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany lub na zasadach ogólnych, jak i spółki cywilne oraz spółki prawa handlowego zatrudniające nawet do 100 osób.

Optymalizacja.

Doradzamy jak zoptymalizować wysokość przychodów i kosztów, a co za tym idzie obciążeń podatkowych.
Oferujemy profesjonalną współpracę z klientem i wysoką jakość świadczonych usług. Nasze mocne strony to wiedza poparta ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, rzetelność, terminowość i dokładność.

Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę na podstawie umowy o współpracy na czas nieokreślony lub usługi jednorazowe z określonego zakresu. Jesteśmy podmiotem uprawnionym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych na podstawie Certyfikatu Księgowego wydanego przez Ministra Finansów RP nr 34066/2009.

Bezpieczeństwo

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością zgodne z obowiązującymi przepisami.

Korzyści płynące z outsourcingu usług księgowych:

  • nie musisz zatrudniać księgowego,
  • nie musisz nabywać drogiego systemu finansowo-księgowego,
  • nie musisz kontaktować się z urzędnikami.